Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon szeretek lovagolni, de...

Nagyon szeretek lovagolni, de arra, hogy rendszeresen űzzem, nincs pénzünk. Mit tehetnék? (-lent)

Figyelt kérdés

Pár éve voltam lovagolni, nagyon megtetszett, s áprilistól szeretnék járni, de sajnos nincs rá pénzünk. Szerintetek takarításért vagy ilyesmiért cserébe lehetne lovagolni?

Most 10-es vagyok, s arra is gondoltam, hogy esetleg majd egyetemen elkezdeném, de akkor, 19 évesen van értelme elkezdeni egy szinte teljesen ismeretlen sportot?

Esetleg valamilyen táborban nem lenne "olcsóbb" a nyári lovaglás?(Veszprém megyében)



2014. febr. 6. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Soha semmit nem késő elkezdeni,ettől ne félj,én 20 vagyok,6 éves koromtól lovagoltam,de idén kitaláltam hogy jégkorongozni szeretnék inkább(saját pénzből).

HA most 10-es vagy akkor olyan 15-16-17 éves lehetsz,vállalj valami diákmunkát,és tegyél félre.

Ez a segítségért cserébe lovaglás ez akkor működik ha valamilyen szinten már tudsz lovagolni,érted,láttad mi van a lovak körül.Nekem is volt ilyen időszakom,de akkor kb annyira voltam a tudásommal,hogy első,vagy alkalmanként lovaglókat,táborozó gyerekek pacigoltatását rám tudták bízni.

2014. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!