Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne érdemes nyerget vennem?

Figyelt kérdés
Évente max 2 ügyességi vagy ugró versenyre kéne (nem komoly jellegűre) több lovam van de amin lovagolok nyeregben csak egy magyar félvér 176 marmagas nekem elég magas mert nem igen nőttem meg.. meg van egy 110 marmagas pónim.. érdemes lenne rá nyerget vennem szerintetek? arra az évi 1-2 versenyre ha bármikor mikor lovagolok rajta szőrén, nekem is fura a nyereg ha rajta van.. na most azért említettem a másik lovamat is mert az ő nyerge kicsit nagyobb mint kéne kicsit rácsúszik a marjára, de minimálisat.. vegyek új nyerget szerintetek? mivel nem akarok nagyon komoly nyerget venni mivel van már pár amikre több mint 500.000 költöttem (tudom tudom egy egyszerű nyereg ezek után semmi nem lenne)

2014. febr. 7. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod h törje a p*csádat a ló akk szükséged lesz egy nyeregere :)
2014. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondolom nem értetted a kérdésemet, az volt a lényege, hogy a már megvélő nyergem ami nagyon minimálisan csúszik rá a marjára jó-e lesz?
2014. febr. 7. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy farmatringot nem fog rácsúszni és másik nyereg sem kell.
2014. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Melyiknek a marjára? A póniéra? Egy nyerget használsz a kettőre?
2014. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezaz!!!! Hagy törje fel a pónit a nem rávaló nyereg -.-'


Tessék 35ezer alati vadonatúj póninyergek:

[link]


[link]


[link]


De csak mert sajnálom szegényt, hogy ekkora gyökér a gazdája -.-'

2014. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már miért lennék gyökér? (nem fogok magyarázkodni annyit nem érsz! van marvédőm és nyeregalátétem is.. képzeld.. :) Valetta én pónira nem használok nyerget max egy évben kétszer szeretnék, ha verseny van :) de tényleg csak kicsit csúszik rá a marjára szerintem annyira nem is látszódik csak én érzem, mert a nyereg az én méretem miatt kicsi a nagy lóra is és pónira meg így van :)
2014. febr. 7. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:

A Nagy lóra kicsi, a pónira, meg nagy?!?!?!?!?!?!?!?!

Megközölted a kettőt??????????

Had gratuláljak.

Elárulok valamit. attól hogy évente csak kétszer használod, még akkor is venned elle egy kib.aszot nyerget a pónidra, meg ezekszerint egyet a lovadra is, mert csak szétgyilkolod mindkettőt. Hül.ye kis pi.csa.

2014. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá! :)


Ne használd a pónira azt a nyerget, mert sanszos, hogy kétszer beleférne, illetve a nyereg nem nyúlhat túl az utolsó bordán. Ha csak kis ügyességire mennél, nézz utána, kötelező-e a nyereg használata.

Mivel tudjuk, hogy a szőrén lovaglás nem túl jó a ló hátának, ahogy a nem megfelelő méretű nyereg sem jó, azt javaslom, vegyél egy olyan olcsó nyerget, ami illik a pónidhoz. Van időd, hogy jó áron kifogj olyat, ami passzol rá és semmiképp se legyen nagy lónak való nyereg.

2014. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak így privátban átküldte. D ha már így, akkor én is:


Az üzenet küldője: domciica

Az üzenet címzettje: Naf02

Az elküldés időpontja: tegnap 18:11

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Szerintetek mennyire lenne érdemes nyerget vennem?

"Ezaz!!!! Hagy törje fel a pónit a nem rávaló nyereg -.-' Tessék 35ezer alati vadonatúj.."

Az üzenet szövege: Kedves Naf02 te akartad, hogy kifejezzem az ilyen jelentéktelen emberről a véleményem! te egy tapintatlan ember vagy aki nem tudja, hogy is kell viselkedni egy közösségi oldalon, illetve milyen szavakat is használhatsz.. mert az cseppet sem számít, hogy kicsillagozod :) undorító ember vagy ha az én gyerekem lennél első napon a szelektív hulladékgyűjtő mellett végezted volna ha társaságban így viselkedsz! biztos erre neveltek hát ocsmány egy családod lehet, igaz nem ismerlek nem akarok úgy tenni mint te, hogy látatlanban szidok mást de neked is biztos csak az interneten nagy a szád! nem is tudom mit felejtettem el még írni neked, de nem is értem miért magyarázkodok neked annyit nem érsz! :)

2014. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leszögezném.


Engem csak az érdekel, hogy egy hozzánemértő elkényeztetett kislány tönkretesz két(2!!!!!) lovat, azzal, hogy egy közös nyerget használ(holott állítása szerint több is van), ami az egyikre kicsi, a másikra nagy.

Az ilyen embernek, még hintaló sem való!

2014. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!