Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 165 cm körüli vagyok, és...

Édenkert kérdése:

165 cm körüli vagyok, és sajnos kicsit túlsúlyos. Akarok venni lábszárvédőt, de csak interneten tudok rendelni így nem tudom felpróbálni. A vádli méretem (ahol a legvastagabb) 42 cm, bokától a térdhajlatig a hossz 31 cm. XL, vagy XXL-es lenne jó rám?

Figyelt kérdés
Meg az nem lenne hosszú?
2014. febr. 7. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson XL-est vagy XXL-est venni... Nincs itt mérőszalagom, de az én vádlim is cirka negyvenvalahány centi széles a legvastagabb részénél (akármennyire túlsúlyos vagy, nem oda szoktak hízni az emberek ugye), és az enyém S-es asszem. (Ez nem garancia arra, hogy a többi gyártó S-es mérete is ugyanekkora.) Ha alacsony vagy, pláne ne vegyél nagyobbat, mert túl hosszú lesz. Viszont gumisat vegyél.
2014. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
érdeklődd meg az adott boltnál, hogy milyen méretet válassz, mert lábszárvédője válogatja. nekem van xs-es és xl-es is (az szerintem gyerek lehet), hiába webshop azért erre tudniuk kell válaszolni, hogy mi a pontos mérete.
2014. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Arra is gondoltam hogy használtan veszek,úgy megtudják nekem mérni..remélhetőleg :D
2014. febr. 7. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy boltban is megmérik. Ha online rendelnéd, hívd fel őket előtte.
2014. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!