Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudom megnézni a lovam...

Hol tudom megnézni a lovam felmenőit papírok alapján?

Figyelt kérdés
egyik lovamnak az apjára lennék kíváncsi,ott a teljes neve is Most pontosan nem tudom, de valami Siglavy.. sajnos a lóútlevél jelenleg átíratás alatt van és azért nem tudom, esetleg valaki nem tudja interneten hol lehet megnézni vagy megérdeklődni? elsősorban az internet érdekelne hol tudok utána nézni mert akkor ott gondolom képek is lennének.

2014. febr. 13. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam nézni: [link]

Bal fölső sarokban van egy fehér téglalap, oda kell beírni a ló nevét ékezetek nélkül.

2014. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ház a link tenyleg "link"...

Én kipróbáltam de semmi,csak külföldi lovakat dob ki nekem...

Egyébként ha nem kaptál a lóhoz származási lapot akkor ahol csinálják az útlevslet lehet kérni hogy vezessék fel az útlevélben a felmenőket.már nem adnak ki újra származási lapot hanem útlevélbe ìrják bele.az ára attól függ hogy 3 vagy 5ágra visszamenőleg akarod.

Persze csak akkor lehet ha ismert a két "szülő".

2014. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem túl sok magyar ló van regisztrálva a fenti oldalra. Ha nem lenne fenn, nézd meg a menek.hu-n vagy csak simán keress rá a neten. Ha semmi, kérdezd meg a paci.hu fajtás topikjában.
2014. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lovam is fent van, pedig magyar tenyésztésű, barátnőm lova is, pedig csak egyszerű ügetők.
2014. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, regisztrálja-e valaki... az enyém nincs fenn, pedig nyugati tenyésztésű. Egyébként bárki regisztrálhat lovat, ha tudja az adatokat.
2014. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ismert 5 ágra visszamenőleg minden rokona,köszönöm a válaszokat! Remélem találok apuciról egy- két fotót! :)
2014. febr. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!