Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pomáz közelében lovarda?

Pomáz közelében lovarda?

Figyelt kérdés
A csobánkain kívül keresek lovardát. Valaki tud igényes jó lovardát?
2014. febr. 16. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A MPomázi Mátás Tanyára semmiképpen se menj! Izonyatosan beképzeltek, bunkóak, nem is lovarda! Az egy vicc. Cska terep van, bakolós mind a két terepló (csak 2 van), nem oktatnak csak baráti körben. Szörnyű lovarda!
2014. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni!
2014. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg jó tudni, pedig készültem is hogy elmegyek megnézem. De akkor tudsz valamilyen lovardát a közelben? Ahol esetleg te lovagolsz? Gondolom lovagolsz :)
2014. febr. 22. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Nosztalgiával gondolok vissza a pomázi Kincsem lovardára, ahová több, mint 30 évvel ezelőtt, gyerekkoromban jártam.

Sajnos, már megszűnt, a terület az enyészeté lett.

Én is arrafelé keresnék lovardát, de ezek szerint a Mátyás tanya kilőve.

A csikóváraljai is megszűnt, én is csak a csobánkairól tudok.

2014. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én Érdre járok lovagolni.

Érdi Lovas SE.

Komoly lovarda, szakképzett lovakkal. Mindenkinek egy saját iskola lova van, s csak vele jár edzésekre (heti 3x), és versenyekre. Én ott 1métert ugrok. Saját magadnak kell a lovadat ápolnod, nyergelned.:)Jó a társaság (1 bunkó van csak), kedves az oktató.:)

2014. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ez így neked árban mennyi? :) Mert elég jónak hangzik :)
2014. febr. 23. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kocsival pestől 30 perc. Egy edzés olyan 3500-4000 ft, szerintem. Szokj hozzá viszont hogy az oktató iszonyatosan szigorú, ordibál néha, s ha valamit nem jól csinálsz akkor kivesz az ugrócsoportból.-.-
2014. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 AKriszti válasza:

Némethy Lovasíjász Akadémia

Cím: Pomáz, Magyar Vár, Majdán u. 1.

Weboldal: [link]

Szolgáltatások: osztálylovaglás, tereplovaglás, sétalovaglás, lovastúrák, lovasíjászat

Tel.: 06303971049

2016. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5/9: Én is jártam Pomázra gyerekkoromban és tavaly nyáron elbicikliztem oda és nyomorúságos volt a látvány.

Nagyon sajnálom!

2016. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!