Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlanátok lovardát SZEGED...

Ajánlanátok lovardát SZEGED és PÉCS környékén?

Figyelt kérdés

Egyetemi tanulmányokból kifolyólag lehet, hogy le kell költöznöm vagy Szegedre, vagy Pécsre, ahova vinném magammal a 22 éves hobbilovamat is.

Amire feltétlenül szükségünk lenne: Nagy méretű legelő, ahol van egy védett beálló a rideg tartáshoz, ménestartás, jó tereplehetőségek, a belvárostól könnyű tömegközlekedéses megközelítés. És persze az ÁR sem mellékes, de annak majd én utánajárok.



2014. febr. 17. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Pécs környékén ajánlom a Bánoson lévő lovardát vagy Bükkösdön Szabó Zoliékat, esetleg Pogányban az Ideál lovardát. Kökénypusztát is ajánlanám, csak ott nincs nagy legelő, sőt legelő sincs, homokos karámokban vannak a lovak.
2014. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pécs közelében van még Üszögpusztán lovarda, illetve Pécs-Vasason ide jár helyijárat egy kisebb családi lovarda szoktak bértartást vállalni van legelő külső karámok.
2014. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja meg kimaradtak az orfűi lovas egységrk Rácz tanya a másik hírtelen nem jut eszembe. Közelbe Sikondán van még egy nagy lovarda annak nem tudom a nevét, ott tuti van tereplehetőség.
2014. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Eddig a Bánosit néztem meg és az nagyon tetszett! :)
2014. febr. 20. 21:34
 5/5 dömötörpatrik válasza:
misina
2015. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!