Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Természetes lókiképzés? Hogyan?

Természetes lókiképzés? Hogyan?

Figyelt kérdés
Minden érdekel róla. hogyan tudom elkezdnei,milyen eszközök kellenek hozzá stb?!

2014. febr. 20. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni a lónál?
2014. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az alap felszerelés a répabot és a csomózott kötőfék.

Az első lépéseket a 7 játékkal éred el, itt egy vidi róla: http://www.youtube.com/watch?v=R_GEc1uuk-0

2014. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vok. Semmiképp se vágj neki csak úgy, előbb legalább olvass róla sokat. Sok sikert ;)
2014. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg keresd meg a Facebookon Jelenics Mercit,Tászler Melindát,Zsebe Zsuzsannát,ők mind nagyon jók.

[link]

2014. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy csomózott kötőfék elég a kezdésnek. répabotnak megfelel egy faág a végén zsinórral, vagy erősebb díjlovas pálca zsinórral. kezd a hét játékkal, előttem már belinkelték. ezeken kívül mehet a követés, ilyenek. innen már csak a fantáziád szab határt, mit szeretnél elérni a lóval.
2014. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni, ezer meg egy ügyes szabad idomító van azt leszámítva hogy ők nem olyan nevesek és nem bemutatóznak annyit! egyébként kötőfék és szár vagy vezetőszárral kezdtem én teljesen nyers lovam beidomítani, a szárat és a vezetőszárat egyaránt középre csatoltam. de lovagoltam már be 20 éves lovat is úgy hogy parelliztem vele. olvass utána nagyon jól és mindig figyelj mit csinálsz mert könnyen megzavarhatod a packost! arra gondolj mennyi mindenre kell figyelnie próbáld meg ebben segíteni! hisz a csizmára súlypontra még akár szóra is kell tudnia sokféle utasítást!
2014. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy....
2014. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsivel feljebb van egy újabb kérdés ugyanebben a témában. Tedd meg nekem és olvasd el a válaszomat.
2014. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!