Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Visztek magatokkal fényképezőt...

Visztek magatokkal fényképezőt, ha terepre mentek? Hova teszitek, hogy ne essen baja vágtakor sem?

Figyelt kérdés
Nekem nagyobb méretű van, zsebembe nem fér el.
2014. febr. 23. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem már senki nem hord magával fényképezőt,ezek az okosfos telefonok már egyben fényképezők is,azok meg elférnek belső zsebbe vagy övre csatolható telefontartóba. Fényképező gépet elég nehéz eltenni biztonságos helyre,zsebbe a mérete miatt nem is szerencsés még ha belefér sem,mert ha ráesel megnyomhat .Jobban jársz egy telefonnal,már annyi az áruk ,mint egy fényképezőnek.
2014. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
telefont hordok én is és azzal fényképezek, de még a béke időkben úgy hordtam a fényképezőgépet, hogy vagy nyeregtáskában (nagyobb túrára) illetve volt olyan izzasztóm (most is van, jól tud jönni, üdítő, zsepi, bicska, ami kell belefér), amin van zseb és abba tettem be egy zacskóba csomagolva, hogy nehogy összeizzadja a ló.
2014. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de csak akkor ha fotózni megyek! Nekem nikon d7200am van és a táskájába teszem, de mivel ha lovaglásnál viszek akkor már ink. fényképezni megyek csak ne unatkozzak meg a paci is járjon esetleg legelésszen vele megyek! én jól felhúzom a táska pántját és hátrateszem, eddig még nem esett baja!
2014. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de olcsót, aminek nem akkora baj, ha esetleg tönkremegy. Nyeregtáskába, vagy a nyerregalátétre varrt táskába teszem, vagy karabineres tokkal a nyeregre csatolom elöl (ahova a kapaszkodószíj, vagy a szügyelő kerülne) Ha szőrén megyek, akkor övtáskában viszem néha de azt nem szeretem, mert ütöget vágta meg ügetés közben. Újabban a szőrén terepre azt találtam ki, hogy voltizshevedert vagy futószáras hevedert teszek a lóra, és arra csatolom a kamera tokját.
2014. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én fényképezővel mentem.

Mikor barátnőm lován ültem, akkor a kezemben fogtam, mert az egy bomba tuti ló volt, vágtában fél kézzel a szárat, másikkal a gépet fogtam, még hátra fele is tudtam videózni. A mellett a ló mellett bombát lehetett robbantani, de szó szerint. Csak a döglött haltól félt.

Viszont az én lovamon nem merem ezt megcsinálni, meg semelyik másik lovon, akit ismerek. Én nyakba akasztót tettem a gépre, a nyakamba tettem, és így ugyan egy része elég rázós lett a felvételeknek, amikor megfogtam, akkor rendben volt. És bármikor el tudtam engedni, nem esett le. Meg fényképezni is mindig ott volt. Engem nem zavart, hogy picit himbálózott.

2014. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
télen a kabátom zsebébe, nyáron övtáskába teszem. Eddig szerencsére nem volt gond :)
2014. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!