Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék lovak fedezését...

Hol tudnék lovak fedezését megtekinteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy ideje keresek lehetőséget lovak fedezésének megtekintésére, azonban lovas ismerősöm nincs. Felkerestem már néhány fedezőállomást e-mailben, de legtöbb esetben nem kaptam választ. Volna ötletetek? Esetleg tudna valaki segíteni?


Köszönöm!


2014. febr. 23. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanúgy párosodnak a lovak is, mint bármelyik emlős, ill. az ember. Mit kell ezen megtekinteni?
2014. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem csodálom, hogy senki nem enged perverzeket a lovai közelébe. Nézd meg a youtube-on, hogyan zajlik egy fedeztetés.
2014. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Építő jellegű hozzászólásokat várnék. Nem értem miért gond, ha kíváncsi lennék a természet ezen szépségére élőben.
2014. febr. 23. 11:53
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Youtube, ha annyira érdekel akkor ne email-t írj hanem érdeklődj telefonon! sokkal biztosabb mint az email, maximum kinyomják de a telefon majdnem mindig náluk van!
2014. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Közeli tanyán is tudnál még érdeklődni szerintem.
2014. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Előző vagyok:

Többieknek mondanám hogy vannak olyan természetfilmek amiken belül az állatok párzásáról van szó, és olyan emberek csinálják akik ezeket felkeresik, kutatják, felveszik, ők sem azért teszik mert perverzek, pedig gyönyörködnek bennük. Most felénk a kecskék lettek pároztatva, ott is nézték mi hogyan megy.

Facebook-on LOvasok adás-vétel-csere oldalon kérdezz még rá.

2014. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Igen, szép dolognak tartom, a természet szépségének, és emiatt szeretném a valóságban is megtekinteni.
2014. febr. 28. 07:45
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, nem is tudom. Voltam már olyan "szerencsés", hogy lovasként túraképpen két kancát vittünk fedeztetni. Nem volt egy épító jellegű élmény, legalábbis nekem nem... A csődörnek gondolom inkább.
2014. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
ezt most nemmondod komolyan....?-.- fuj ha neked van ezeket gusztusod végig lesni aztarohadt...-.-
2014. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!