Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit kezdjek vele?

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lovunk fogatozni szoktam vele nagyon rendesen megy de az utobbi időbe nem akar elindulni ügetésbe hanem egyre gyorsabban lép.Korábban elég volt csak azt mondanom hogy"üget".Már állatorvos is volt nála de semmi baja nincs.Nem hinném hogy már unja mert mindig probálok változatosságot beletenni.Mit csináljak?

2014. febr. 28. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már öreg?
2014. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem öreg 10 éves lesz augusztusban.
2014. márc. 1. 12:13
 3/5 anonim válasza:
igen is lehet, hogy unja! vagy nem vagy elég határozott. Kicsi pálca a seggére! (ne hordjatok le állatkínzónak, nem azt mondtam, hogy verd sz*rrá!) de tudasd vele, hogy te vagy a főnök! Néha kell egy kis 'anyai verés' :)
2014. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a hám rosszul van beállítva és túl szűk a nyakánál és fojtja?
2014. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a hám nincs rosszul beálitva.És már a pálcával is kiprobáltam akkor megy pár lépést és megint leált.Eddig ezt nem csinálta.
2014. márc. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!