Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálja azt a lovam,...

Miért csinálja azt a lovam, hogy mikor beleteszem a zablát a szájába, sréhan lefelé kinyújtja a nyakát és rágja a zablát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 08:15
 1/5 anonim válasza:
50%
Szerintem azt hiszi kaja.
2014. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt Nem hiszem, mert zabla iszonyos a drága, és még csak pár Alkalommal csinálta ezt, eddig felvetette a fejét ha meglátta a kantárt.
2014. márc. 2. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz szokás... foga gondolom rendbe
2014. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta, nézesd meg a fogát, bár nem hinném, hogy lenne bármi baja is. Szerintem ellenőrizd, hogy jól van-e beállítva a zabla, mert a jó helyen lévő zablát nem nagyon tudják rágni. Egyébként szerintem is rossz szokás. Ha lovaglás közben is nagyon rágja, akkor lehet, hogy rángatták a száját és tart tőle. Ha csak kicsit rágja, az még jó is.
2014. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neem, lovaglás közben abszolút nem rágj a zablát, csak még bele kerül a szájába kb 2-3at rág rajta és kész. Engem inkább az érdekelne miért nyújtja előre a nyakát? Nem rég csinálja ezt kb eddig 4x-5x csinálta.
2014. márc. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!