Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 4. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Itt akarod hirdetni? Nem hinném hogy ide olyan sok pénzes ember járna fel. Ha venni akarod akkor bocs, nem tudok véleményt mondani, max azt hogy aranyos ló.
2014. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy hasznos hozzászólásvolt...


Amúgy szerintem egy korrekt hirdetés, kép is van róla, videó is, ára. Bár nem sok mindent lehet megtudni róla. Négy éves, már be van lovagolva... meg kéne nézni a hátát is, a természetét.

De ha méretben, meg ezek alapján jó, én elmennék, kipróbálnám.

2014. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapvető idomítás látszik,hogy van benne,szépen veszi a segítséget,támaszkodik. Nem néz ki rossznak.
2014. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet olyan nevet adni ey lonak hogy Tandij?Beszarok!
2014. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szép, formás lovacska, és kifejezetten tetszik lépésben az akciós mozgása.


Meg kell nézni, ki kell próbálni, hogy megéri-e az elkért pénzt. Minden esetre szerintem megér egy misét.

2014. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, a hátára nagyon figyelj, mert gyengének látszik - legalábbis a fotókon látható lovashoz mindenképpen, nagyon beejti szerencsétlen, sok munka lesz vele, mire megerősödik és elengedetten fog tudni dolgozni. Kár, hogy nincs fotó felszerelés nélkül, ami alapján a felépítését meg lehetne ítélni.
2014. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is a hátát néztem, nem adja fel. Mondjuk az én 52 kilómmal nem terhelném meg.

Természetesen nem hirdetni akartam, csak lovat nézek és kikérem a többi lovas véleményét.

Megkérdezhetem, hogy hozzá mit szóltok?

[link]

2014. márc. 5. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azért megnézném, de legalábbis kérnék róla fotót, mert nem csoda, hogy sok a szerencsétlen csikónak az a 100 kiló...


Ez a másik is megszenved rendesen a lovas alatt, feszült, csoda, hogy nem bakol be alatta. Lenne munka vele bőven. Küllemre nem rossz, az óriási hasát leszámítva.

2014. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!