Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lószállítás? (többi lent)

Laura012 kérdése:

Lószállítás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan emberre lenne szükségem aki Komáromban van és vállal lószállítást. (nem csak Komárom-Esztergom megyében hanem akár melyik másik megyéből is elhozná). Mivel lovat szeretnék venni de a családban senkinek sincs jogsija arra, hogy lószállítót tudjon húzni ezért kéne valaki aki majd elhozná a lovat (ebből követezik, hogy:lószállítónk nincs. Aki tud ilyet az jelezze! Köszönöm!

2014. márc. 9. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hirdető oldalakon szoktak lenni, de arr a készülj, hogy ez bizony drága játék, kiváltképp ha másik megyébe mész, akkor ilyen 50-100 ezreket simán össze lehet hozni csak szállítással.
2014. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tele van a net hirdetésekkel.

Ha nincs jogsitok, egyszerűbb, ha vele mész. Tehát úgy számold, hogy a telephelyétől hozzátok, onnan a lóhoz, onnan vissza hozzátok, majd vissza a telephelyére. Átlag 120 Ft/km.

2014. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólunk Sthol bucinak..
2014. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm találtam egyet ami eltudja nekem hozni. :)
2014. márc. 9. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jól jártam, mert mikor az enyémet vettem a tagnak volt lószállítója és üzemanyagköltségen elhozta nekem. Bő 10E-ből megúsztam.
2014. márc. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor neked tényleg nagy szerencséd volt. Igazából azt még nem kérdeztem a tulajtól, hogy megoldható lenn-e a szállítása de megfogom kérdezni. Köszi a választ!
2014. márc. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!