Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok milyen egy...

Mit gondoltok milyen egy kisbéri félvér első lónak?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék egy kisbérit nagyon szépek ! Szerintetek valók első lónak ?

2014. márc. 9. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem fajtafüggő! Egy kisbéri is lehet heves,temperamentumos de egy arab is lehet holt nyugodt...


Amúgy alapjáraton nyugodt lovak,de mondom nem feltétlen fajtafüggő

2014. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez az egész első ló dolog túl van misztifikálva. nem attól függ, hogy hányadik lovad, hanem hogy mennyire értesz a lovakhoz, mennyi lovas tapasztalatod van. lehet valakinek már az 5. lova úgy, hogy még csak 1 éve látott először lovat, más meg 20 éve aktívan lovagol, de még nem volt lova.


az első lóvásárlásnak ezer buktatója van, de nem az, hogy milyen fajtát választasz. ha fel vagy készülve, meg tudod teremteni a lónak a szükségleteit, rendelkezel mindennel, amivel egy lótulajdonosnak kell (idő, pénz, hozzáértés) akkor lehet kisbérid, vagy bármi más lovad, igényei ugyanúgy vannak egy kisbérinek, mint egy más lófajtának.

2014. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 EmyMiller válasza:
húú nekem kisbéri lovam van, és ő az első, és egyszerűen fantasztikus, allergiás vagyok a nélküle eltöltött időre, és úgy érzem, hogy csodás első ló. azért elmondanám, hogy 16 éves volt, mikor vettem, és ajánlom, hogy legalább 5 éves legyen, ha kezdő vagy, mert talán meggyűlne a bajod egy fiatalabbal. ez csak egy tanács, de a lovastudásodtól függően válaszd ki, egyébként nyugodt, kiegyensúlyozott, és tényleg csak ajánlani tudom őket!! :D nos, ha ilyen lovat szeretnél, drukkolok ;)
2014. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is 16 évesen szeretnék lovat eddig 9 éve lovagolok ! ha van időm minden kedden,szerdák,vasárnap 8 - 5 ig a lovardában vagyok és segítek :)
2014. ápr. 20. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Többségük nagyon nyugodt,kezes én imádom őket. Vásárlásnál mindenképpen vigyél magaddal állatorvost,szakértőt. Ülj fel rá, próbáld ki ha bizonytalan vagy aludj rá egyet. Csak akkor vedd meg ha megvan minden papírja és a szakértők is jónak látják neked is tetszik. Nagyon rendes empatikus lovat, nem lehet nem szeretni őket. Ha jó helyről veszed nagyon sok szép élményetek lesz, herélteket főként ajánlom!
2014. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!