Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóbérlés budapesten?

Lóbérlés budapesten?

Figyelt kérdés
tudtok valami jó helyet budapesten és környékén ahol lehet lovat bérelni (ami alatt azt értem hogy mondjuk egy hónapra az enyém lehet és akkor kell x összeget fizetni). Nyáron nagyon kiszeretném próbálni milyen érzés lovat tartani mert a suli miatt sajnos nem lenne elég időm rá ezért inkább nem mennék bele de nyáron úgy is lenne rá időm :) minden válaszolónak megy a zöld kéz :)

2014. márc. 15. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Van sok lovarda ahol kiadnak bérbe lovat vagy felestartásra kínálják. neten beírod a lovasoldal keresőjébe,millió ilyet fogsz találni. Viszont azt csak halkan megsúgom ,hogy az ilyen célra kínált lovak többsége "selejtes", vagy sánta vagy a háta fáj meg minden nyűge van..Emellett betompított körözgető iskolalovak ,amik arra megfelelnek éppen ,hogy elügetgetsz meg elkóricálsz vele,de ha azt veszed anyagilag nem éri meg,akkor már jobban jársz ha eljársz csak úgy lovagolni és mindig más lovat kapsz,de ha szerencséd van megkapod ugyanazt többször. Nem egy jó buli a lóbérlés,nyakadba sóznak egy valag pénzért egy semmirevaló lovat,kis szerencsével kifoghatsz ugyan egy egy jót is,de nem sok esély van rá.
2014. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegyik selejtes. A lovasok.hu-n keress feles tartásra, Pesten nagyon sok ló közül váloathatsz. Ha lovasiskolától bérled, akkor elképzelhető, hogy bérelheted 1-2 hónapra, de ha magánszemélytől, akkor nem hiszem, mert általában anyagi okok vagy időhiány miatt adják ki a lovat, így nem sokra mennek olyan lovassal, aki csak rövid időre bérelné.


Egyébként nem nagyon lehet összehasonlítani a feles tartást azzal, mintha saját lovad lenne, hiszen csak bérled, benne van a szerződésben, mit csinálhatsz, mit nem, ráadásul ha saját lovad lenne, akkor bizony nem csak a nyári szünetben kellene ellátnod, hanem egész évben.

2014. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
piacter.lovasok.hu oldalon nézz körül! Én is gondolozom rajta, hogy bérlőt keresek a lovamra, akit Budapesten tartok, de még nem döntöttem el, hogy meghirdessem-e, mert biztosan jó kezekben szeretném tudni, aki vigyáz rá és nem terheli túl. Viszont ha meghirdetem, biztosan ezen az oldalon fogom én is, mert az első (bérelt) lovamat is itt találtam, itt a legszínvonalasabbak a hirdetések.
2014. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én mindenhol csak felesben fizetést találok. :( én bérelni szeretném egy hónapra. sehol sincs ilyen írva sajnos :( ezért kérdeztem itt hátha valaki már bérelt és tud egy jó helyet
2014. márc. 16. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért nincs, mert senki nem fogja neked átengedni a lovát egyetlen hónapra. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy mennyire tudsz a lovakkal bánni, illetve lovagolni.
2014. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerinted a fejemből pattant ki a gondolat?? nem. Amerikában ez nagyon is elterjedt dolog!! és úgy imádom hogy ezen az oldalon gondolatolvasók, jósok vannak és tudják mire vagyok képes, milyen lovas vagyok....
2014. márc. 16. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Miért kell ezen felkapni a vizet? :)

Budapest Magyarországon van, nem Amerikában.

2014. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem kaptam fel a vizet azon hogy nincs budapesten lóbérlés -.- én azon kapom fel a vizet hogy névtelenül elkezdesz nekem itt provokálni hogy nm tudok lovagolni -.- még az is lehet hogy a gép előtt olyan ember van aki még életében nem ült lovon
2014. márc. 16. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Egy szóval sem írtam ilyet, csak megemlítettem, hogy nem tudjuk, mennyire tudsz. Mert az is számít ám, sőt.
2014. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!