Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használ valaki ilyen sörénykef...

Használ valaki ilyen sörénykefét? Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 17. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nyeles van (mint egy hajkefe, az is kapható Decathlonban és minden lovasboltban) az bevált. Ilyenje a lovasiskola lovainak van ahol dolgozok, hozzájuk ezt használom, de nem szeretem, nehéz vele simára fésülni főleg a hosszú farkat.
2014. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A honlapon csak olyan nyeleset találtam, aminek fém a tüskéje. Nem kopik le a végéről hamar gumi?
2014. márc. 17. 19:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja mégsem, nyeleset sem találtam :/
2014. márc. 17. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt masszírozókefének használom. Sokkal jobb arra, a sörényt és farkat csak puha szőrkefével fésülöm/lazítgatom, mert nem szeretem, ha sok szál kitépődik. Meg is van ennek az eredménye: fantasztikusan dús a farka a lovamnak (a sörénye meg tüsi, de az is dús). :D


Kb. 2 éve, mikor vettem UGYANEZT a kefét, akkor még masszírozókefe néven futott...

2014. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondolják fő a változatosság :D Akkor ha a lovam épp egy sárgombócként jön fel a legelőről, akkor ezt is használhatom a sár leszedésére? Vagy arra nem annyira alkalmas?
2014. márc. 17. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémről nem jöttek le a gombócok. Azt nem tudom hogy a weboldalon fent van-e, de én a boltokban (decathlonban is!) mindig látom a fekete ovális, illetve a kék-rózsaszín kör alakú nyeles sörénykefét, ezek jók, tartósak.
2014. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kék, rózsaszín mennyibe kerül?
2014. márc. 17. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a nyeles változat van amit a Decathlonban árulnak, de nem jó. A pónimnak dús vastag szálú sörénye és farka van, képtelenség kifésülni vele, kitépni pedig nem akarom, úgyhogy én nem használom.
2014. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A linkelt kefe teljesen jó sár leszedésére is, sőt, vedléskor nekem ez vált be legjobban! :) Nagyon jól összeszedi a szőrt, nem száll szana-széjjel annyira, mint más keféknél :P
2014. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!