Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Állami támogatás igénybevétele...

Állami támogatás igénybevétele kisbérire?

Figyelt kérdés

Van egy kisbérink, és úgy hallottuk, hogy elég jó pénzeket adnak rá állami támogatásnak. (majd jövőre pályázhatnánk meg már idén lecsúsztunk) de ha most apám nevén van, de 3 év múlva ajándékozással átkerülne a nevemre, akkor vissza kéne fizetni a támogatást?


És mi a helyzet akkor, ha a tulajdonos elhunyt közbe? Akkor az örökösöknek vissza kell fizetni? Most halt meg egy bácsi, akinek volt 2 nóniusza, felvette rá tavaly a támogatást, és most félnek az örökösök, hogy vissza kell fizetni az elmúlt 5 évben felvett támogatásokat.


2014. márc. 18. 18:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve mik a támogatás igénylésének feltételei?
2014. márc. 18. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez milyen támogatás, mire pontosan? Sosem hallottam még róla, de érdekelne.
2014. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert ugye bár a semmire nem fizetnek, valamit tenni is kell érte. Különben én is veszek egy kisbérit. :D
2014. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,h állami támogatást csak a huculokra adnak,mint őshonos állat.
2014. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, de 200 Eurót adnak. Tudom, hogy meg kell feleljen, meg kell valami szaporulati % is, csak a konkrétumokat nem tudom. Gondoltam,hátha tudja itt valaki. Az összes őshonos magyar lófajtára (és állatfajtára) adnak.
2014. márc. 19. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

őshonos egyedül a hucul

de miért nem kérdezed meg a ismerősödet aki ezt csinálja?

Nekem úgy mondták mikor voltam bent az őstermelői miadt,h csak csikóztatás után után lehet valmit kapni,ha hivatalosan csinálsz mindent ott viszont tényleg mind1 milyen fajta a ló.De hivatalosan 60eft nem éri meg csinálni mikor minden hónapban kiadsz kb 40e ft-ot az őstermelőire...

2014. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert az ismerős olyan, hogy pénze dögivel van, de másoknak ám nem segít. Csak elmondja, hogy mi van, de azt nem hogy hogy lehet elérni...
2014. márc. 21. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!