Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van tapasztalatotok megfázásos...

Van tapasztalatotok megfázásos tünetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

"Megfázásos" tünetek: kedvetlenség, étvágytalanság, köhögés, zöldes váladék orron-szájon át. Tegnap volt az orvos, kapott antibiotikumot és algopyrint, de ma rosszabbul van. Délelőtt még kivittem sétálni 10 percre, késő délután már nagyon nehezen mozdult még a boxban is, a mellső lábai hidegek. Három állatorvost hívtam, holnap reggel tudnak csak jönni. Addig is vettem neki vízben oldható vitamin-koncentrátumot.


Tapasztaltatok ilyet? Mi vált be, esetleg van valami, amit tehetnék érte? Mennyi idő alatt gyógyult fel a ló?


2014. márc. 21. 18:13
 1/2 anonim válasza:

A normál megfázás az 7 napig tart ha gyógyszerrel kezeled és 7 napig tart ha nem szedel be semmit.

Ha valami vírusod van pl a légcsőbe az tovább szokott tartani.

Azért irom a légcsövet mert irod a zöldes váladékot a szájon át...az onnan jön.

Magas C vitamin tartalmu növényeket sok teát és ami a legfontosabb egy jó izzadást ajánlok.

2014. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Háromszor jött az orvos, most már csak átlátszó orrfolyása van, a kedve is a régi. Néha még köhécsel, főleg ha eszik, iszik, úgyhogy egy ideig csak sétálni fog, megizzasztani nem akarom, mert ahhoz neki kell vagy másfél óra mozgás (telivér, pályáról).
2014. márc. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!