Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Úgy is fejlődhet valaki, ha...

Úgy is fejlődhet valaki, ha hetente egyszer jár fél órát lovagolni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de nagyon lassan. Ennyi lovaglás szinte csak szinten tartásra elég, vagy nagyon minimális fejlődésre. Heti 2-3 alkalom lenne ideális legalább.
2014. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
igen és ez nagyon jó is
2014. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 x) ***** válasza:
89%
Azért ez függ az oktatás minőségétől is... nem akarlak elszomorítani, de azért heti fél óra nem igazán elég. De jobb, mintha egyáltalán nem járnál. :)
2014. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annál nyilván több, mint ha sosem ülnél lóra, de amúgy nem sok mindenre elég. Heti két alkalom legalább kellene.
2014. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
az semmi
2014. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan,de biztosan.:)Igen,lassan fejlődhet,de így egyáltalán nem lehetsz díjugrató világbajnok.Ha azért jársz lovagolni,mert csak szimplán ki akarsz kapcsolni,ha neked elég hetente fél óra,akkor folytasd,és örülj annak hogy lovagolhatsz.Valakinek ennyi sem adatik.Jó lovaglást!:)
2014. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet fejlődni!! Én két(!!)hetente járok, a második alkalommal egyáltalán nem tudtam könnyűügetni, két héttel később első próbálkozásra ment, aznap már vágtázhattam. (persze ezt mind voltizs hevederben és futószáron) Viszont az tény, hogy lassan lehet így fejlődni, de biztosan!:) Sok sikert!
2014. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!