Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam miért nem megy egyedül...

A lovam miért nem megy egyedül terepen?

Figyelt kérdés
Lovasiskolából hoztuk mindenben teljesen jó ló csak az az egy probléma h nem megy egyedül terepen, visszafordul ideges lesz ugrál ilyesmi. Más lóval teljesen jól megy terepen szólval nem értjük. Mit lehetne vele csinálni?
2014. márc. 24. 01:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Olyan még úgyse volt, hogy két lovas mindenben egyetértsen! :-D Nem baj ez, tudod, kinek a pap, kinek a papné! :-) De még tesómmal, akivel nagyjából ugyanazoktól az edzőktől tanultunk, ugyanazokat a lovakat lovagoltuk stb. sem értünk mindenben egyet. Ez van. :-)
2014. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó és hasznos tanácsokat kaptam :) megpróbálok mindenkinek a javaslatából kicsit meríteni. Én is egy picit jobban pártolom azt h vezetve talán könnyebb, mert velem is fordult már elő h hazavitt a ló :S pedig nem eléggé határozott lovas vagyok. Mégegyszer köszönöm a válaszokat és aki tud még tanácsot adni annak még mindig nagyon örülnék.
2014. márc. 26. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!