Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van a közelben lovas...

Hol van a közelben lovas tanya/lovarda?

Figyelt kérdés
2-os vagyok és jövőre külsős gyakorlaton kell lennünk. Dunakeszi környékén keresnék lovas tanyát/lovardát, ahol tudnak oktatni lovagolni és fogatot hajtani. Jövőre Pestre fogok bejárni érettségire, szóval nagyon ne legyen messze tőle, mert így nem tudom össze egyeztetni a kettőt. Fontos, hogy a tanya/lovarda tulajdonosa, 400ezer forintot kap, ebből lejön az adó, és az ösztöndíjam, de még így is rengeteg pénz megmarad. Nyáron is kell két hét külsős gyakorlatot töltenem, úgy, hogy aki tud valami helyet az írjon. Köszönöm :)

2014. ápr. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőtincs, Seholsziget élménypark, Sólyomszem lovarda. A weboldal: www.seszi.hu
2014. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Őrbottyány. :)

2014. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a helyedben Csomádon a Narancs Ranchot választanám, itt túravezetői képzés is van.


De egyébként Fóton és Csomádon is rengeteg lovarda van!

2014. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz belőlük bőven.

2014. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!