Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nemzeti lovardáról mit tudtok?

Nemzeti lovardáról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Most új lovardát keresek és az érdekelne hogy kb. milyen árban vannak az edzések, milyen a szinvonal és hogy hány perces egy edzés? :) Szeretném folytatni a versenyzést de sajnos saját lovam nincs így ezt a helyet láttam ahol van lehetőség versenyre lónélkül... ez igaz? Meg igaziból minden infó jöhet amit csak tudtok róla! Hideg-meleg minden ami igaz! Mert a mese habbal nem segít! :)

előre is köszi!!! :)

ne itt vitázzatok légyszike! :)



2014. ápr. 5. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon jó, minőségi edzés, minőségi lovakon. Árakat nem tudok, azt viszont igen, hogy a társaság kemény tud lenni, elég jó lovasok és versenyzők vannak ott, akik többsége- és tisztelet a kivételnek mert van az is ott-, de a többsége beképzelt bunkó.
2014. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Jelen állapotában egy lepukkadt koszfészek.Szerencsére megkezdődik hamarosan a felújítás.Van szép látványterv,óriás kivetítőtől kezdve minden franc,csak épp arról nem esik szó,hogy a lovaknak mennyivel lesz jobb vagy kényelmesebb.Karámozási lehetőség gyakorlatilag 0 vagy minimális(az is inkább a csókosok vagy jól jattolók lovainak),többi kb.napi 23 órát rohad az istállóban.

A Lendület Lovasiskolában jók az órák,jók az oktatók,nem tudom,hogy Ők foglalkoznak-e versenyre felkészítéssel,bár néha szoktak versenyezni tanítványaik.

2014. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen... sajnos az ilyen helyek tele vannak beképzelt bunkóval de az volt a tapasztalatom hogy majdnem mindenütt található legalább egy... Szóval az nem fog vissza mert mindenütt vannak és lesznek kb... :)

Igen a felújításról hallottam! :) Igen a karámtalanság ami eléggé vissza húz igaziból... Mert nem vagyok annak a híve hogy a lónak 0-24órát bent kell lennie és csak akkor kijönni amikor mi visszük ki! De az edzések színvonala jól hangzik!

Köszönöm a válaszaitokat!!!! :))))

2014. ápr. 6. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Hát a fejlesztésektől én nem várok túl sokat... kb ugyan az lesz, csak átfestik fehérre.. szóval azt a jópár milliárdot, valaki szépen lenyúlja majd, mert hogy nem a lovak és az épületek javára fog menni az is biztos.. nem sok változtatás lesz amúgy sem a látványtervek alapján.


Az meg hogy mindenhol van 1-2 bunkó az természetes, itt csoda lesz ha találsz 1-2 normálisat :) De szerintem még igy is megérni, mert minőségi, nem úgy mint álltában a magyar lovardákban.

2014. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan okos itt mindenki, gondolom nagyon benne vagytok a lovas életben. A Nemzeti Lovardába ne menj, mert nyáron lesz felújítás. Egyébként a lovarda fő profilja eddig sem a lovasoktatás és a lótartás volt, hanem a verseny, és egyéb rendezvények szervezése. Ezután ez méginkább így lesz. Versenyekkor az odaérkező lovak fognak az istállóban állni. Mellesleg ha mindenki ennyire tudja, akkor elmondanám hogy nagyon durva istállókat fognak építeni.. És a fehérre festésről meg, ha láttad az alábbi videót és a Tattersallt jelenlegi állapotában, akkor te is beláthatod hogy mekkora hülyeséget mondtál. A pénzt nem hogy lenyúlják de alig lesz elég. Komolyan az ilyen demotiváló emberek mindent csak meg akarnak mérgezni..


http://www.youtube.com/watch?v=kmA--Z1k_54

2014. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!