Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok jó lovardát mondani...

Tudnátok jó lovardát mondani Stuttgartban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lovardát szeretnék keresni Stuttgartban, vagy a közelében. Tudnátok ajánlani? Jól tudok lovagolni, 90cm-ig ugratni. 14 éves vagyok, és nincs saját lovam. Eddig itt Budapesten jártam lovagolni. Előre is köszi:)

2014. ápr. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Stuttgart-tól 10km-re van Ruthesheim én oda jártam lovagolni amikor kint laktunk. Sajnos a nevére nem emlékszem, csak arra emlékszem, hogy a város határában van, de ha megkérdezed a helyieket akkor biztos tudnak segíteni. Van fedelese, az oktatók szuperek, nagyon tiszták(mint minden német istálló). Stuttgartba van 3 is. Én csak az egyikben voltam, ott sajnos csak bértartás van, ez egy díjlovas istálló kb. 9 hónapig itt tartottam a lovam, az egyik legjobb hely. Ez ott van, ahogy mész ki Stuttgartból Leonberg felá, ki is van táblázva. Amúgy miért nem kérdezed meg az osztálytársaidat biztos van köztük lovas. Remélem tudtam segíteni
2014. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Nyáron fogunk kimenni, csak így előre szeretnék kérdezősködni:) mégegyszer köszi:)
2014. ápr. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!