Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gerincvédőt szeretnék de jó...

Gerincvédőt szeretnék de jó lenne (rám)?

Figyelt kérdés

Gerincvédőt szeretnék venni de nem tudom jó lenne e rám.A hátam le mértem és hosszra jó is lenne de nem tudom,hogy az öv milyen hosszú és attól félek nem érne be. :/ :$ Minden kép szeretnék gerincvédőt szóval ez egy mérvadó kérdés.Lovasbolt a közelünkben sajnos nincs (csak kicsivel messzebb) szóval nincs lehetőségem felpróbálni előtte( mármint ha elmegyünk megvenni felpróbálom de úgy hogy csak azért menjünk el hogy felpróbáljam arra nincs lehetőség).Linkelem milyet szeretnék hátha rá akadok emberekre aki tud segíteni :] A segítségeket előre köszönöm! :)

[link]


2014. ápr. 8. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ez a gerincvédő állíthatós, ha minden méretben van raktáron, biztos találsz rád illőt. Az aranypatkós eladók nagyon kedvesek, biztosan segítenek kiválasztani a megfelelő méretet. Olyan nincs, hogy ebből a fazonból ne találj magadra illőt! :)
2014. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az öv tépőzárral állítható nagyon nagy intervallumban, szóval kizárt, hogy nem ér majd át. Ha a háthossz alapján kiválasztod a megfelelő méretet, annak a méretnek az öve biztosan át fog érni. Az egész egy tépőzárból áll, bárhová tudod állítani. Illetve a vállpántokat is tudod állítani, ne aggódj, biztosan jó lesz ha a hátadat lemérted, az alapján megveheted. Nekem is ilyen van, és én is felpróbálás nélkül vettem meg, és jó lett.
2014. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,megnyugodtam :) Mentek a zöld kezecskék :)
2014. ápr. 9. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!