Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lett a régi decathlonos...

Mi lett a régi decathlonos nadrágokkal?

Figyelt kérdés

Most voltam a deca-ban, mindig ott vettem eddig nadrágot. Viszont most ugyan az, amit eddig szerettem más anyagból van. Kevésbé nyúlik, és nem is tűnik annyira jónak. Nem baj, mindig ott vettem, így vettem most is, másnap lovagoltam benne, és bőr nyeregben hihetetlenül csúszik.

Ugyan az az árkategória, eddig nagyon jó volt... lesznek még olyan nadrágok? Tud róla valaki valamit?


2014. ápr. 8. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos ez már nem olyan, mint a régi, régen 3 évig nyúztam őket folyamatos használat mellett és csak fakult, és nagyon lassan kezdett el megnyúlni, tavaly vettem egyet és fél év alatt kinyúlt és a térdfolt varrása foszlott...
2014. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a legeslegolcsóbb auchanos nadrágot tavaly augusztusban vettem és nem foszlik, abszolút semmi baja sincs, csak fakul, valamint keményedik az anyaga. A drágábbakról viszont hallottam ilyen híreket, mint amiket írtok!
2014. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért: Az auchanban árulnak lovaglógatyát?
2014. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elírta:)
2014. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a decathlonosra gondoltam, csak az auchan és a decathlon összekötődik a fejemben, mert közel vannak egymáshoz Dunakeszin, ahova én járok.
2014. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!