Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen western nyerget lenne...

Milyen western nyerget lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik márka a legjobb? Natowa? Tapasztalatok?

Fa vagy műanyag? Esetleg olyan ami nem túl drága de jó minőség?


2014. ápr. 11. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

a natowa nem hogy nem a legjobb, hanem pont hogy elég gagyi...


ha csak hobbira kell, nem versenyzésre, akkor választhatod a natowát is, csak vigyázz, ki ne próbálj egy normálisabb nyerget, mert utána nem szívesen ülsz vissza! :)


ami még megfizethető az a Puskás, de még inkább a Májki féle nyereg, amit egyéni elképzeléseid alapján elkészítenek, de az is több százezer forint. sajnos a western drága mulatság!


nem mondom, hogy ne vegyél natowát, de azt ne hidd, hogy az a minőség csúcsa, inkább az a legalja, amit még hajlandó lennék adott esetben a lovamra tenni...


A Brad Rens a legjobb az itthon is kapható ismert márkák közül, de az is 400.000 ft körül kezdődik.

2014. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és természetesen a continentalt nem írtam, itthon is kapni használtan is, azt ajánlom, az már minőség!
2014. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak hobbira kellene
2014. ápr. 11. 19:49
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek ez? Nekem ez bejön, az ára is elviselhető, mértben megfelel és jó állapotban van.

2014. ápr. 11. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Jópofa kis nyeregnek tűnik (talán majd ha jön westernes, meg tudja mondani, ránázásre stimmel-e minden), de ki kellene deríteni a márkáját (nehogy a bolti árhoz képest túl drágán vedd meg) és a méretét.


Western nyergeknél is pont ugyan annyira fontos a megfelelő méret kiválasztása, mint az angol nyergeknél. Lehet túl szűk, túl széles a lóra és ha nem illeszkedik tökéletesen, nem várható el a lótól, hogy tisztességesen dolgozzon. Egy rosszul fekvő nyereg nagyon sok lovaglásbeli problémát tud okozni. Belinkelem neked is ezt a mérősablont, ami alapján le tudod mérni a lovadat és a hátára passzoló méretű nyerget tudsz választani. [link]

2014. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a western nyergeknél sokkal kisebb a méret választék, mint az angolnál.


ezzel a nyereggel amit linkeltél az a baj, hogy nem írják a márkát, mert szerintem nincs is, én nem venném meg, ennyiért natowát kapsz ami tuti egy tűrhető minőség, még ha nem is a legjobb.

azt írják 17-es ami western nyeregben hatalmas, szóval vagy hatalmas, vagy az eladónak fingja nincs mekkora a nyereg!

2014. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

most megnéztem a eladó western nyergeket, és az a baj, hogy ami már egész jó, az 100.000-nél kezdődik... sajnos tényleg rohadt drága.


de ha egyszerűbb/olcsóbb nyereg is megfelel, akkor ez szuper áron van:

[link]


ez is, mert ez meg felszereléssel van (bár elég vicces, hogy az eladó nincs tisztában a "nagykantár" kifejezéssel)


[link]

2014. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!