Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vidéki vágtákból miért van...

Vidéki vágtákból miért van idén ilyen kevés?

Figyelt kérdés

[link]


Nálunk is lesz,de nincs is feltűntetve,miért lehet ez?


2014. ápr. 15. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezk csak a tervezetett helyszínek, szerintem csak nem frissítik rendesen a honlapot, de ezek szerint más úton eljutott hozzátok az információ.
2014. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég komoly pénzt fizet a rendező város/falu érte, plusz rendezés egyéb költségei. Gondolom, ez is ok.
2014. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Partiumi Vagta nallunk lesz ! :D *-*
2014. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vasárnap került fel a honlapra a kiírás.

Azt nem tudtam,h fizetni kell a rendezésért.Viszont én is indulok így jó lenne tudni hol rendeznek vágtákat....

2014. ápr. 15. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizetni, méghozzá pár millát ki kell csengetni. Pontosan nem tudom, mennyit, de majd rákérdezek, mert nálunk ezen bukott meg a dolog. Nem akart(vagy nem tudott) a város fizetni.
2014. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy "nálatok" is rendeznek futamot. Ha ez már biztos, akkor teljesen mindegy, hogy feltették-e már a honlapra vagy sem.
2014. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért nem mind1,mert nálunk az utolsók között rendezik meg a vágtát és nagyon szar is pálya és itt nem szívesen indulnék,viszont ami elérhető távolságra van ott indulnom kell,de eddig csak 1 ilyen van
2014. ápr. 16. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem. Esetleg ha felhívod őket, tudnak pontosabb adatot mondani, vagy olyan települést, ahol folyamatban van a szerzvezés és akkor tudnál velük beszélni. Biztos persze akkor lesz, ha hivatalosan kiírják.
2014. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!