Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sokaig lovagoltam, majd...

Sokaig lovagoltam, majd abbahagytam 10 honapra. Kene mennem edzeni, lesz verseny nemsokara es indulok. De valamiert felek a lovaglastol. Regen sose feltem a "legrosszabb" lovaktol sem. Szerintetek hogy nyugtassam le magam? Amugy 8 eve ugratok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 14:47
 1/2 anonim válasza:
89%
Először barátkozz kicsit a lovakkal (pucolás, legeltetés, futószárazás...) aztán kérj meg egy olyan embert akibe bízol hogy egy nyugodt lovon futószáraztasson aztán ha már nem félsz könnyű munka szabadon és így fokozatosan vissza lehet nyerni a lovak iránti bizalmat. És a versenyt vedd egy bizalmi játéknak, ne erőlködj, ne akarj bizonyítani. Ha további kérdéseid vannak írj nyugodtan privátba.
2014. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!:)
2014. ápr. 20. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!