Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne érdeklődni lovardáknál, hogy mehetek-e nyáron segíteni a lovak körül? Nem kérnék érte semmit, csak nagyon szívesen csinálnám.16/L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó, én annak idején rengeteget érdeklődtem mindenféle lovardáknál ugyanezért. Nem sok esélyt látok rá, hogy elfogadnák a segítséget, de próbálkozni mindig lehet. Általában vagy táborvezetőt keresnek, 18 fölött természetesen, vagy nem keresnek senkit sem, mivel nem akarnak senkit, aki "lábatlankodik". Ez így az általánosítás, tehát lehet, hogy van kivétel, aki szívesen lát, nyugodtan érdeklődhetsz szerintem, megharagudni senki nem fog :)
2014. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne értelme. Lótartóknál esetleg, de a lovardák nyáron tele vannak, táboroztatnak, van millió gyerek arra, hogy a lovakat ellássák.
2014. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x) ***** válasza:
Érdeklődni lehet, de igazából rengeteg hozzád hasonló van, aki szintén lovardába szeretne menni dolgozni. A legtöbb helyen már csak azért sem szeretik az ilyeneket, mert bármi ami a lovardában történik veled, az az ő felelősségük. Tehát ha nem értesz a lovakhoz, és valami bajod esik emiatt, akkor a lovardát fogják felelősségre vonni. Engem is kerestek már meg ilyenekkel, de én nemet mondtam, mert nem hiányzik olyan ember segítsége, akit nem ismerek és nem vagyok biztos benne, hogy alkalmas.
2014. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont amiatt bizonytalankodom, mert mindenki megy nyáron lovardába, renheteg a gyerek. :/
2014. ápr. 20. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak lovat akarsz ápolgatni és etetni, akkor érdeklődhetnél magánlótartóknál egy tanyán. Oda nem járnak gyerekek lovagolni, akikkel meg lehetne csináltatni a munkát.
2014. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!