Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés

Első ló lenne !


3 éves korom óta lovagolok és most vagyok 16 éves ! Szóval 13 éve lovagolok !


A lovardában már 2 csikot én lovagoltam és tanítottam be !

ő lenne ! : [link] a fajta szerelmese vagyok :]



2014. ápr. 21. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt egy fotótól meg lehetne állapítani, akkor mindenki csak interneten licitálna és házhozszállíttatná a lovat.

Oda kell menni, ki kell próbálni. Egyébként szép jószág.

2014. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen és az edzőmet is vinném magammal :) És talán egy orvost
2014. ápr. 21. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
nem rossz küllemű,de tekintve,hogy sok idomítás nincs benne,nekem sok lenne ennyiért. 8 éves ,de csak 1,5 éve lett belovagolva,a parellis bohóc alap speciel engem hidegen hagy,de ki hogy van vele.... képzettebb kisbérit is kapsz ilyen korban ennyiért.
2014. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen csak nem találok , hibába bújom az oldalakat :[
2014. ápr. 21. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ne viccelj, 500-at messze nem ér... még 300-at is sokkolok egy ilyen lóért, mert nagyon lent vannak a lóárak. Amúgy is ha herélt, tehát tenyészetesre nem alkalmas, akkor simán jó egy kisbéri félvér is nem?
2014. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de
2014. ápr. 21. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

A ló képek alapján korrekt, az ár sokkal inkább kevésbé. Fele ennyiért is ellehet csípni, bár szerencse kell hozzá. Ha viszont van rá keret és nem vet vissza, akkor menj és próbáld ki.

Viszont, ha ennyire értesz hozzá (márpedig, ha belovagolsz akkor kell) nem értem miért itt kérdezel?:D

2014. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!