Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi lovas filmekről?

Figyelt kérdés

Ruffian, a csodakanca

A menedék (Ostwind)

Fekete szépség

Miért tetszett? Melyik a kedvenc jelenetetek/részetek?

Azért kérdezem mert nekem ezek a kedvenc lovas filmeim, és arra vagyok kíváncsi, hogy a többi lóbolond is szereti-e ezeket a gyönyörű filmeket.



2014. ápr. 22. 18:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném a kérdésem, hogy írnátok még nekem megható lovas filmeket?!
2014. ápr. 22. 19:36
 2/19 anonim ***** válasza:

Én a menedéket pont mostanában láttam. Szakmailag ugyanol yan rossz mint a többi, de mivel lovas vagyok, ennek ellenére szeretem a lovas filmeket. Aranyos film, nagyon tetszett, jó kis esti kikapcsolódás volt, főleg a szép tájak tetszettek benne. :) SPOILER Bár kicsit sajnáltam, hogy nem jött össze a lovászcsávóval. :D

Még ami lovas film nagyon tetszett az a Hadak útján, nagyon jó film! :)

2014. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A War horse a favorit, gyönyörű a fényképezése, gyönyörűek a tájak és nagyon jó a történet. Végre nem egy 13 éves kislányról szól aki szeretni a lovakat, azokat ki nem állhatom :) Sírós volt, eléggé, és megható, mindenképpen nézd meg!
2014. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a fent említett filmekből csak a Fekete szépséget láttam, az is jó volt, na de a War horse... :)) Örök kedvenc!
2014. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Rózsa Sándor
2014. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp megnézem a javasolt filmeket.
2014. ápr. 22. 20:26
 7/19 anonim ***** válasza:
A nagy vágta a kedvencem. Azt ne hagyd ki. Igaz, hogy tényleg gagyi, mint általában a lovas filmek, de szép. :-)
2014. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A hadak útjánt (War horse) én is nagyon szeretem, a fentiek is jók, bár a menedéket nem láttam még.

Viszont ami a másik nagy kedvencem és szerintem fontos megemlíteni az a Hidalgo.

2014. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem is a Nagy vágta a kedvencem, tele Oscar-díjas színészekkel, valódi sporttal. Tini koromban így képzeltem, hogy majd egyszer lesz egy lovam és így edzek vele! Az tényleg jó film!

Van előzménye is Liz Taylorral, A nagy derby, viszont az rettentő gagyi, mármár nézhetetlen.

2014. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pata-csata, Suttogó(?), Sonjador
2014. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!