Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Angol után western?

Angol után western?

Figyelt kérdés
Szinte szerelmes vagyok a western stílusba..7év angolozás után lehetséges,hogy western stílusba váltsak? (Próbáltam már western nyerget,meg minden..volt,hogy egész nyáron csak abban lovagoltam.) Lovam 17 éves,azóta angol stílusban lovagolják..Nem esne baja ha most western ló lenne? (Magyar és angol félvér keverék) Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2014. ápr. 23. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Át lehet képezni a lovat is téged is, ha fordítasz rá elegendő időt és pénzt.
2014. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.:)
2014. ápr. 23. 17:45
 3/3 anonim válasza:
100%
Én most pont így vagyok, bár nincs saját lovam. 7 évet angolban lovagoltam, és most kaptam egy western nyerget! :D szerintem ez a lovasak így még jobb is, mert az ülésed szebb lesz, és pl. westernes ismerősöm mondta, h. ő nem maradna meg angol nyeregben vágtában (de nem hiszem, h. ez mindenkire igaz), mindenesetre szerintem lehetséges
2014. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!