Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdő lovasnak segítség!?

Kezdő lovasnak segítség!?

Figyelt kérdés
Debrecen vagy Balmazújvároshoz közeli lovarda, lovagolni tanulni. Balmazújvároson tudom a Pinczés lovardát, de mégis mennyibe kerül a lovas oktatás? És ha ajánlotok mást ott mennyibe kerül?? Mennyi idő alatt lehet legalább az ügetés jármódot elsajátítani? Tudom, hogy lovagolni soha nem lehet igazán megtanulni:)) És milyen ruhára lenne szükségem, ha semmilyen lovagló öltőzetem nincsen?

2014. ápr. 23. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg írhattok véleményt a javasolt lovardáról!
2014. ápr. 23. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szépnek tűnik ott a környezet szerintem korrekt hely de árat nem tudok mondani ért nem találtam meg de amúgy Google a barátod [link]

Hívd fel azt a számot ami ott van és kérdezd meg :))

Attól függ hogy tanítanak és voltizsálás nyeregbe kezdtem először abba tanultam a lépést ügetése vágtat. Abba néhány alkalom után már ügethetsz persze futó száron a vágtát is hamar megtanulod abba és mikor jól megy mar minden torna gyakorlat lépés ügetés vagta stb benne akkor nyereg szerintem abban mar az első alkalommal elkezded tanulni az ügetése mikor jól megy lehet a vagta majd szép lassan a kezedbe adjak a szarat és elmagyarázzák a irányítást stbt most nem fogok beléd erről regényt írni ez így velősen a dolgok de ennél azért kicsit bonyolultabb, na ne ijededj meg nem nehez csak idő kell hozzá.

Először elég egy cica naci a farmer nem jo mert kidörzsől be legyen melegítő tapadjon hozád én a helyedbe mondjuk be szereznél egy lovagló gatyát.aztan lapós talpú cipő ami nem akad be a kengyel be bar egy lovaglo cipő jobb. ( gumi lovagló csizmát ne vegyetek mert később majd nem fogod tudni lenyomni a Sarkad inkabb lovaglo cipőt gumit mert a bőr drága nagyon) aztan kobak bar azt néhány lovardába biztosítanak.

A főbb felszerelés enyi de ez kiegészül hét később pálcával , kesztyűvel, gerincvédővel, lábszárvédővel stb

2014. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1# bocsánat a helyesírási hibákért csak telefonról avgyok
2014. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznos volt!
2014. ápr. 23. 19:29
 5/5 anonim válasza:

Szia!Mivel Debrecenhez közel laksz,ajánlom a Decathlon sportboltot.Ott jó cuccok vannak.

És nem értek egyet az egyik hozzászólóval!

Ne lapos talpú cipőt vegyél fel,mert amikor lapos talpú cipőben lenyomod a sarkad,kicsúszhat a kengyelből(saját tapasztalat) szóval inkább olyat vegyél fel,aminek van sarka. :)

2015. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!