Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismertek lovardát Harkán...

Ismertek lovardát Harkán (Sopronban van)?

Figyelt kérdés
Sopronba fogok költözni, pontosabban Harkára. Ismertek ott lovardát ahol versenyeztetnek is? Nagyon fontos és sürgős lenne! Előre is köszönöm.

2014. ápr. 23. 21:05
 1/6 anonim válasza:
0%

Ágfalván van. :)

Vadonnak a lovardája, azt hiszem még panzió is egyben.

2014. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

A Vadon minden csak nem lovarda....

Harkán van a BrandMajor egy fokkal jobb mint a Vadon...

2014. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sziszo88 válasza:
100%
szia Én Nagycenken a Gróf széchenyi István Lovasképzési Közponzot ajánlom! a honlapon mindent megtalálsz róluk ! :)
2014. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló véleményét en is osztom, nagyon jo :)


Es ott a lovastabor (!!) alatt jobban megtanultam ( vagyis felfrissítettem) lovagolni, mint a vadonnal több év alatt

Egy ideig fejlődtem aztán semmi kb ( vadonnal)


Es a lovastabor élvezetesebb volt, mint a vadonnal egy óra :'D

( most nem arra gondolok, hogy játszottunk a lovagláson kivul, hanem, hogy volt "ugraselokeszites" -> rúd a földön, ugetesben es hoy ott konnyitsunk ki, ahol kell, stb.. , volt ügyességi feladat is -> egy allvanyrol egy homokkal teli ( hogy legyen súlya) poharat kellett a másik allvanyhoz átvinni lépésben es kozben ne essen ki a pohár a kezedbol es tudd irányítani a lovat :D )

2015. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ágfalvi kibafott lovarda minden, csak nem élmény! Az összes többivel elégedettek voltunk!
2023. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ágfalva 💩.
jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!