Kezdőoldal » Állatok » Lovak » GPA, Casco vagy Felix Bühler...

GPA, Casco vagy Felix Bühler kobak? Melyik a jobb tapasztalataitok szerint és miért? Esetleg konkrétan ebből a webáruházből rendelt GPA kobakkal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 24. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én idáig Felix Bühler MIPS kobakban lovagoltam(ez tetszett,meg ha utána olvastál/olvasol akkor biztos,hogy látni fogod,hogy ez a kibocsátott zselé réteg miatt,nem olyan mint a többi kobak :).Nekem csak ez tetszik a többi nem nagyon Felix Bühlertől.Viszont,mint írtam idáig lovagoltam ebben,most,hogy már a legnagyobb méret is kicsi,GPa kobakot fogok szülinapomra kapni.Igazából,nekem csak azért tetszik a Mipsnél a GPA jobban,mert szebb szerintem,és a akedvenc nagypályás lovasaim ebben lovagolnak. :) A Casco kobakot még nem próbáltam,de barátnőmnek olyan van,és ő megbánta,hogy azt vett,most a következő neki is GPA lesz.Én szeméy szerint a GPA-t,vagy a Felix Bühler MIPS-ét alánlom.A Cavallosport-ból már rendeltem,bár nem kobakot,de a kamáslijaimmal minden rendben volt. :)
2014. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!