Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van jó lovasiskola budapes...

Hol van jó lovasiskola budapesten a XVII. kerületben?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni lovagolni és egy jó lovasiskolát keresek. Tudtok valami jót? Ha jártatok valahova lovagolni, akkor hova?
2009. dec. 23. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi itt lakunk a XVII. kerületben, és lurkó- és kutyasétáltatás alatt akadtunk rá erre a gyöngyszemre. Van náluk quadpálya is. Nagyon kedvesek, mindig hozzájuk járunk "pacit simogatni". Az áraikat nem tudom, azt tudom, hogy a két éves lurkómnak a pónilovaglás 600 Ft negyed órára.

[link]


Van egy másik is szembe velünk, ahol lakunk, itt is van quad, meg sétakocsizás is. Ők a Péceli út legvégén találhatóak, a Pécel tábla előtt nem sokkal, az M0 kijáratánál, a körforgalom után.

Róluk ennyit találtam:

[link]


De sok lovarda van errefelé, neten is rá tudsz keresni. Én Berriéket ajánlom! :)

2009. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kerületi bontásban találod a lovardák honlapjait.

Egyébként pont ez a kerület az,ahol kismillió lovarda van.

Én az Orgoványi úton lévő Árgyélus Lovasudvart ajánlom,ló és lovasbarát hely.Kevés ló van,jó oktató,nincsen zsúfoltság,a lovakkal való bánásmód a humánus,modern módszerek szerint.Dolgoztam ott,mint lovász,onnan tudom.

2009. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként Alaszka az egyik legnyugodtabb,legjobb fej ló,akit eddig ismertem.

2009. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az Árgyélus Lovardába fogok járni. Első ránézésre jónak tűnik és pont arrafelé jár egy busz, ami nálam is jár.
2009. dec. 26. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Én náluk lovagoltam évekig. Nagyon jó pacik vannak, az oktatók is nagyon értik a dolgukat. Itt tuti, hogy nagyon jól megtanítanak lovagolni! Csak jókat tudok mondani róluk!

[link]

2010. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!