Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Unkatesóm és a lova. Szerintet...

Unkatesóm és a lova. Szerintetek megunta a lovát? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Unoka tesóm, kb fél éve kapott egy lovat. Nagyon szép, okos kis paci, nagyon összeillenek. Mostanában már nem szívesen megy ki a lovához, sokszor nekem kell gondozni. (Nekem már van egy lovam és mellette elég nehéz megoldani.) Régeben úgy szerette, szívesen kijárt.. Még csak most lesz 12 éves a kislány. Eddig úgy volt, hogy mindig együtt mentünk ki lovagolni/lovazni és amikor meglátta a lova, egyből nyerítve odavágtatott hozzá, nagyon szereti a kislányt. Legutóbb, mikor mentem ki a saját lovamhoz, megkérdeztem, hogy ne vigyem-e ki,de közölte, hogy nincs kedve, gépezik. Már így van ez 3 napja.. Én legjobban a paciját sajnálom, mert nagyon szereti a kis gazdáját, talán jobban mint az uncsitesóm őt.. Mostanság eléggé elhanyagolja...


Nagyon jó kis lova van, sok mindenre megtanították egymást.. Nemtudom, hogy tudta megunni. Szerintetek mit tegyek? Vagy ez csak egy ilyen időszaka a kislánynak?


2014. ápr. 26. 14:43
 1/6 x) ***** válasza:
100%
Ezért nem kell 12 éves gyereknek lovat venni... Nincs elég felelősségtudata hozzá, és nem is elég tapasztalt. Minden kisgyerek ilyen, 1 hétig jajj de imád valamit, utána megunja. Szerintem jobb lenne, ha már most keresnétek egy megfelelő gazdát a lónak, mert ez így tényleg a lehető legrosszabb neki.
2014. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az 1. válaszolóval
2014. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell a 12-14 éves kölyköknek fingra lovat venni, egy ideig érdekes, utána már nem.

Valószínű a ló sorsa az lesz, hogy eladják, mert a kedves csemete sz*rik szegény állat fejére, amiről nem a ló tehet.

2014. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egyedi,összekeverte a biciklivel,amit ha megun elrakja,majd kedve szerint előveszi. meg nincs kedve,mert gépezik. Nem tudja/nem érzi a fontossági sorrendet,én csak azt sajnálom ,aki feleslegesen fizeti a lovat. Én eladnám a sunyiba,ha nem foglalkozik vele.... Más meg örülne ha lova lenne.
2014. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szüleivel kell beszélned, hogy a lány nem igazán érdeklődik a lova iránt, neked meg teher a két ló. Aztán nekik kell elbeszélgetni a lányukkal, hogy mi a dörgés, kap 1 hónapot, döntse el, hogy kell neki a ló vagy sem, ha nem kell akkor tuti találtok neki egy jó gazdát.

Amúgy ismertem ilyet, volt egy kiscsaj volt lova, mindig mindenütt verte a mellét, hogy van lova és mennyire oda van érte, közben meg volt hogy 1 hónapig felé sem nézett, pedig dolga felől ráért volna.

2014. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd mindenképp beszélek a szüleivel..
2014. ápr. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!