Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ducibb lovasnak van esélye a...

Ducibb lovasnak van esélye a lovas pályán? Vagy nincs?

Figyelt kérdés
haggyam abba? Fogyak le? vagy mi legyen?

2014. ápr. 26. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen esélyre gondolsz? Mit szeretnél csinálni? Megtanulni lovagolni? Ugratni? Vagy mit?
2014. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
És mégis mit jelent az a ducibb? Ha galoppozni szeretnél, akkor nem igazán, de amúgy szerintem "duci" emberek is nagyon jól megtanulhatnak lovagolni, sőt akár versenyezhetnek is.
2014. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy? Pasik ugratnak 70-85 kilóval is. Szóval, ha te is ebben a súlyban vagy akkor nincs gond. De akár díjlovagolhatsz is.

Ha már 100 kg körül vagy még akkor sem felejtős a lovaglás, csak egy erősebb sodrott lóra van szükséged, igaz azok nem ugróbajnokok.

2014. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fogyjon le,fogyjon le !!
2014. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van, van, hogyne lenne.

Csak hát nagyobb testsúlyhoz fejlettebb izomzat kell, így hát egy molett lovas mindig lassabban fejlődik, mint egy csontkollekció.

Ez bérlovaglás esetén nagyon súlyos tízezrekben fejezhető ki.

De ha türelmes és gazdag vagy, előbb-utóbb megtanulod.

2014. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszi a vâlaszokat !
2014. ápr. 27. 20:57
 7/14 A kérdező kommentje:
de mostmàr fogytam 5 kg csak nem vagyok biztos magamba :( nem tudom hogy a fejlôdèsem gyors e de szerintem nem rosz :(csak van- e esèlyem!?
2014. ápr. 27. 21:04
 8/14 anonim ***** válasza:
na de tényleg mondd már meg, hogy milyen esélyeket kéne latolgatnunk? A lovaspályán sok mindent lehet csinálni, díjlovaglásban pl. kb. pont semmit nem számít +-5kg, de a galoppon azért már jegyzik...
2014. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pl:leheteke majd lovas edzô v tùrvezetô stb
2014. ápr. 28. 10:33
 10/14 anonim ***** válasza:
A lovasedzőség nem súly kérdése, de addig valahogy el kellene jutni! Ahhoz, hogy edző lehess, valamit szakmailag is mutatni kellene! Egyáltalán most lovagolsz? Mindezekről annak a véleményét kellene megkérdezni, aki segít neked a lovaglásban! Egyébként mit jelent szerinted a duci? Az tény, hogy egy vékonyabb testalkatú embernek több esélye és lehetősége van az eredményesebb versenyzéshez. Arra a kérdésedre "vagy mi legyen?", csak te tudod a választ! Mellesleg nem ártana a helyesírás ellenőrzést bekapcsolni!
2014. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!