Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez normális? (el vagyok...

Ez normális? (el vagyok keseredve)

Figyelt kérdés

1 éve lovagolok,heti 2x,de volt egy 2 honapos kimaradásom.Most osztályban lovagolok(max 3an vagyunk) és patanyomfigurákat szoktam lovagolni,meg külső,belső állítás.Egyszer vágtáztam futószáron,azóta nem,pedig nagyon szeretnék,az osztályban márt mindenki tud:(

Az oktatok egyébként nagyon kedves,de szigorú,nagyon jó híre van,korábban versenyzett,nem csak a pénz miatt csinálja.

Szerintetek normális hogy még nem tudok vágtázni?Egyik barátnőm 2 eve lovagol és márt ugrat.



2014. máj. 2. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Én 3,5 év után tanultam meg vágtázni.
2014. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyon egyedül:)

Egyébként mondta 1 héttel ezelőtt hogy szeretné velem elkezdeni,de azóta nem említette.

2014. máj. 2. 13:27
 3/14 anonim ***** válasza:

kérdezz rá!


nem ismerem az oktatód, de nyilván neki is kényelmesebb berakni téged harmadiknak az osztályba, mint miután lement az osztály még futószárazni, mert az úgy több idő, de pénzben ugyanott van.


legközelebb mikor időpontot kérsz kérdezd meg, hogy nem lehetne-e, hogy legközelebb nem osztályba mész, hanem futószárra, mert most már szeretnél megtanulni vágtázni.

2014. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a megoldás,csak félős vagyok
2014. máj. 2. 14:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezed meg, akkor te is évekig úgy maradhatsz, mint sokan mások. Nem is értem, hogy mehet valaki osztályban úgy egy évig, hogy nem tud vágtázni (mondjuk de, így egyszerűbb az oktatónak és egy óra alatt többet keres).
2014. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondom,ő nem olyan
2014. máj. 2. 16:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem tanitott külön? Én a legelső alkalommal is vágtáztam futószáron.
2014. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de akkor mit tanított az elmúlt egy évben, ha még a három jármódot sem tanította meg?
2014. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért sokat tanított,lehet nekem lassabban megy,de nem mindenki tud rögtön 1 év után mind a 3 járomodban lovagolni
2014. máj. 2. 16:22
 10/14 x) ***** válasza:
1 év alatt egy normális edzővel azért elég minimum szint az, hogy mindhárom jármódban tudj lovagolni. Persze, nem mindenki születik lovasnak és vannak akik lassabban fejlődnek, de azért ha 1 év alatt még csak ügetésben tötyögsz, akkor ott az edző valamit nem jól csinál. Meg igazából sosem voltam híve az osztálylovaglásnak, mert nem tanulod meg irányítani a lovat rendesen. Sőt azt sem értem, hogy miért kell patanyomfigurákat lovagoltatni, ha nincsen meg az alapod hozzá (3 jármód).
2014. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!