Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 19 éves ló nagyon öreg már?...

19 éves ló nagyon öreg már? Lehet még lovagolni?

Figyelt kérdés
19 éves az a ló amit kinéztem magamnak..

2014. máj. 2. 17:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
Változó.. Ezt ott kéne meg kérdezni ahol nézted :)
2014. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem sokára megyünk el "igaziból" megnézni, mert abban a lovardában van ahova én jártam:). azt irják hobbilónak, de majd megkérdezem köszi!:D
2014. máj. 2. 17:50
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]

ja egyébként ő lenne az:))

2014. máj. 2. 17:50
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Ott oldalt vannak hirdetések, ahol 6 éves lovat kínálnak ennyiért. Ha nem sportra kell én a helyedben inkább azt venném meg!!!
2014. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oké, de én kezdő vagyok igy inkább első lónak egy öregebb lovacskát vennék:)
2014. máj. 2. 18:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez azért már tényleg nagyon öreg. Még 3 év, vagy 5, és ott lesz a nyakadon úgy, hogy nem tudod lovagolni (és ennek megfelelően eladni sem).
2014. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
csak úgy megjegyzem hogy engem a versenyoktatóm 22 éves lovon tanitott:DD
2014. máj. 2. 18:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó, akkor vedd meg, mi közünk hozzá? :D Ez lóegyedtől is függő, de nem mind lesz értelmes módon sokáig lovagolható a 19 éves kora után. Ilyen öreget én nem vennék, és kész.
2014. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha 22 éves lovon tanított a "versenyoktatód" akkor te is tudod a kérdésre a választ,addig lehet lovagolni ,amíg az egészsége engedi. 19 éves lovat még nyugodtan lehet ha bírja,de ezt lehet érezni meddig lehet dolgoztatni. És egyébként egyetértek, kezdőnek tényleg idősebb ló való,de azért egy 10 éves is megfelelne,azt még sokáig használhatod,19 éves lovat csak akkor vegyél ha tudsz mellé venni egy másikat is ,hogyha kiöregszik pár év múlva.
2014. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

19 éves lovat már csak akkor érdemes megvenni, ha otthon tartanád és amikor már nem alkalmas munkára, veszel mellé egy fiatalabbat.


Amikor a kezdőknek idősebb lovat ajánlanak, az nem matuzsálemet jelent, hanem 10 év körülit, hogy a fiatalsága, a hebrencssége ne okozzon nehézséget.

2014. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!