Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Sodrott lovaknak mi az...

A Sodrott lovaknak mi az erőssége és mi a hátránya?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtak, erősek mégis lovagolhatóbbak mint a hidegvérűek.

Ugrani nem fogsz vele díjlovagolni se sőt még fogatban sem lesz nagy díjas..

Ezek a pacik 100%ban hobby lovak akik mindent megcsinálnak ha a gazdájuk azt szeretné.. nekem sodrim van már 15éve... amire használom jobbat nem találhattam volna.. de nem versenyló.

2014. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még az is erőssége, hogy nemcsak a filigrán lovasok ülhetnek rajtuk, hisz tudjuk, egy karcsú telivérre nem ajánlatos, hogy 100 kg-os lovas üljön. Függ a sodrott szüleitől, hogy milyen vérmérsékletű és méretű lesz, de az biztos, hogy alapjában véve nyugodtabb, lassabb mint egy telivér, de erősebb is, viszont gyorsabb, gyengébb mint egy hidegvérű. Én hidegvérű párti vagyok. Imádom a nagy, elegáns, impozáns megjelenésű óriásokat.
2014. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is!Imádom a hidegvérűeket!
2014. máj. 5. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!