Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Versenyzés?! (Kérdésed túl...

Versenyzés?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy lovam ! 3 éves korom óta lovagolok , de még nem voltam versenyen ! Mivel a lovarda ahová járok nem indít versenyeket és így én sem tudtam menni , de mivel most , hogy lett egy saját pacim így úgy gondoltam , hogy versenyeznék ez az álmom , de nem tudom , hogy lovarda nélkül lehet -e versenyeken indulni? Ha igen akkor , hogy ? (Régebben jártam az Akadémiára is és magán oktatom is volt így úgy gondolom egy teljesen kezdő díjugrató versenybe kipróbálnom a tudásomat és a pacim tudását ! Lehetséges ?

2014. máj. 16. 20:14
 1/5 LiEli ***** válasza:

Biztosan lehetséges, a múlt nyáron találkoztam egy fiatal, kb veled egykorú leányzóval aki épp a mezőn gyakorolt, mini-filmet készítettek valamilyen versenyhez mint felvezetőt róla és a lováról. Egyénileg indult, édesapja edzette.

Hogy hogyan valósítható ez meg azt nem tudom, nem értek a lovakhoz, sem a lovas dolgokhoz.

Sok sikert az álmod beteljesítéséhez, soha ne add fel! :)

2014. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Regisztrált oktató nélkül nem indulhatsz, az nem számít hogy a lovardád indít-e versenyeket. A lényeg hogy legyen egy hivatalos edződ, és regisztráld magad és a lovad a Póni Klubba.
2014. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! Az edzőm Üllőn van aki komolyabban edz velem díjugratás terén , de ő nem teljesen díjugrató edző !
2014. máj. 16. 20:24
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] ez az oldaluk ?
2014. máj. 16. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:

16 évesen nem csak póni klubos versenyen indulhatsz. Kell egy regisztrált edző, egy egyesület, amelyik leigazol, leteszed a rajtengedély vizsgát és már szabad is a pálya.

Nem tudom, hol laksz (ha Üllőn volt edződ, akkor nem vagy olyan messze tőlünk) de ha regisztrált edző kell, illetve egyesület, írhatsz privit, tudok segíteni, jászberényi vagyok egyébként.

2014. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!