Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pest megye környékén valahol...

Érsek Ákos kérdése:

Pest megye környékén valahol jó lovarda illetve jó lovasoktató?

Figyelt kérdés
Ha lehetne Fót, Dunakeszi. Budapest környékén nem igazán találtam megfelelőt. Elvileg én a 4.kerületbe lakok.

2014. máj. 18. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Pipacsgob lovasudvar, soskut
2014. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pipacshon*
2014. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jesszus ne, Pipacshont ne!
2014. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem találtál megfelelőt? Az a környék a lovaglás fellegvára. A Xenophon pl. nem megfelelő? Pesten millió helyen lehet pl. lovat bérelni, edző saját lován tanulni, majd minden sarkon van egy sportlovarda szakedzőkkel együtt.


Megnéztem ennek a Pipacshonnak a honlapját, kezdők lovagoltatásán kívül nem nagyon láttam értelmes munkát a fotókon megörökítve.

2014. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Xenophon sajnos nem megfelelő lesz nekem, úgy tudom díjlovaglás oktatás van. Én általában szabadidőnként szoktam lovagolni, nem nagyon szeretnék versenyezni. Azért köszönöm szépen a segítséget!:)
2014. máj. 18. 22:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első kérésen sajnos még egyenlőre nem találtam megfelelő lovardát.
2014. máj. 18. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
4, írd már le azt a millió helyet, légyszi, engem is érdekel! Kifejezetten Észak-Pestről beszélünk.
2014. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fót, Vác, Dunakeszi, Pasarét, Tahitótfalu, a II ker., a Pilis, a környék telis-tele van lovardával. Más környékeken jó ha van egy, esetleg kettő, amiből választani lehet.


Nem feltétlenül kell színvonaltalan helyre járni csak azért, mert hobbiból szeretnél lovagolni. Hidd el, jobban jársz ha megfizetsz egy normális oktatót, netán edzőt még akkor is, ha nem szeretnél versenyezni.

2014. máj. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah kérem, ha a második kerületet meg a pilist az újpesti lovardák közé soroljuk?! :) Nem mindenkinek van autója. De Dunakeszi tényleg lehetőség mondjuk biciklivel. Ez a Xenophon milyen árakkal dolgozik?
2014. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia :) Ez nagyon jó [link]

és az oktatója is . [link]

2014. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!