Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gödöllőn a Hilltop Farmról,...

Érsek Ákos kérdése:

Gödöllőn a Hilltop Farmról, Babatvölgyi lovardáról, Fenyves lovardáról vélemény?

Figyelt kérdés
Hallottam róluk, még nem voltam mind a három helyen. Ott mind a három helyen milyenek az oktatók? Illetve a társaság?

2014. máj. 18. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Hilltop..hát egész jó..Babati lovas vagyok szerintem az tökéletes <3 jó Lovak,Nagyszerű társaság sok táborlehetőség nyáron,Télen jó lovaglás a fedeles miatt,Edző meg egyszerűen tökéletese!!!! A fenyves lovarda is nagyon jó ajánlom azt is de ha elfogadod a tanácsom akkor Babat!!! És lehet h találkozunk :) N.
2014. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Babatot nem ismerem, de a Hilltopról csak rosszat hallottam.
2014. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a fenyves lovarda felső istállójáz ajánlom, a Marshall STAR, nekik vannak a legjobb oktató lovaik és versenyezni is lehet, mindíg vannak táborok, tavasszal, ősszel, télen, nyáron, az oktatók szakképzett sport edzők, és nagyon jó áron tartják az edzéseket, náluk csak egyéni órákon vehetsz részt, az év legeredményesebb lovardája díjját ők nyerték idén! szerintem a legjobb csapat! Az alsó istállót meg ne közelítsd ott csak bolondok vannak!
2014. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Marshal Starban lehet, hogy magasan nagyobb a színvonal, mint szerintem Pest megye összes sportlovardájában, de a társaság... Imádnak kötekedni az emberrel, szóval hajrá. :D
2014. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!