Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az otthon tartott lovaknál...

Az otthon tartott lovaknál hogy oldjátok meg, ha el kell menni pár napra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ugyan nem otthon van, hanem bértartásban, de van egy kedves barátom, aki pont engem szokott megkérni, amikor elmegy, kb 2 évente 1x pár napra, olyankor naponta 2x kimegyek a tanyájára, itatok, abrakolok. ridegben vannak a lovak, olyankor egész bálát berak nekik és éjszakára nem zárom kisebb karámba őket, ahova villázni kéne, hanem szabadon járnak-kelnek, így kevesebb a dolgom, 2 x 20 perc kb. trágyát nem szedek, ki nem hozom őket a helyükről, csak gyorsan ellátom. ha én se tudok kimenni, akkor egy barátnőmet kérem meg, ő is közel lakik.



egy másik lovat otthon tartó barátaimnál a szomszéd megy át és látja el őket, a szomszédnak is vannak lovai.


én ezért nem kérek pénzt, szívesség, de a szomszéd pl. igen.

2014. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lovam is bértartásban van, azonban, ha otthon tartanám, a lovardánkban van panziózás, tehát bizonyos összegért egy hétre is el lehet vinni a lovat szakértő kezek közé 24 órás felügyelet alatt...
2014. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más lovas jó barátokkal. Ha mi megyünk valahová, ők jönnek a mi lovainkhoz, ha ők utaznak el, mi látjuk el az övékét is. Ideális. :-)
2014. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyankor a család másik tagja ellenőrzi h a lovak önitatója működik e,nincs e baja. Bála előttük,abrakot nem kapnak.
2014. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petercreative válasza:
Lovat egyedül hagyni nem biztos, hogy jó ötlet, de ha muszáj, akkor muszáj. Csak is lobarát segítségét fogadd el. Még a szomszédban és családtagban sem lehetsz biztos, hogy úgy fog bánni a lovaddal. próbálj olyan embert keresni, aki a legtöbbet van együtt a lovakkal, még ha nem is szakértője a lótenyésztésnek......zsigerből fogja tudni mit kell csinálni, az garantált!
2014. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!