Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek? Nekem kicsit...

Szerintetek? Nekem kicsit vékonynak tűnik

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 29. 22:03
 1/7 anonim válasza:
Van olyan ló ami ilyen. De azért elférne rajta a plussz kiló.:T egy jó nagy legelő az dobna az alakján :D
2014. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd a vevője ad neki enni, vagy ellátja az esetleges eü problémáit és akkor majd nem lesz vékony.


Az ár reális, de egy állókép alapján nem lehet véleményt formálni a lóról és még csak közel sem lehet kerülni ahhoz, mit jelent esetében a belovagoltság. Oda kell menni, meg kell nézni, ki kell próbálni. Az mindenesetre nem jó jel, hogy az utcában van lefotózva.

2014. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem olyan vészes. szemmel láthatóan telivérezett, az egész csontváza vékonyabb, kicsit kivannak a bordái, de a horpasza, gerince nem olyan gáz.

nekem ami tetszik rajta és a hirdetésben, hogy végre egy normálisan megkörmölt ló!

2014. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az miért nem jó jel ha az utcán van fényképezve? :O
2014. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom mert az azt jelenti, hogy kupecnél van, náluk szokás az utcán fotózni a lovakat, talán mert nincs a portán egy szép hely, továbbá nyilván nincs lovaglópálya, se karám...
2014. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, amit az előző is írt. Sem lovardai, sem háznál (de karámban, legelőn) tartás esetén nem kell kivinni a lovat a kövesútra lefotózni. Ez azt is magában foglalja, hogy a lónak valószínűleg nincsen karámja, ha ki is jár, csak terepre agy kocsiban, tehát valószínűleg az iskolázottsága is csak egy bizonyos fokig terjed (pl. elindul, fordul, megáll). De ehhez képest aránylag jól be van mutatva a ló, tiszta, ápolt, igaz se mozgásban, se munkában nem látni.
2014. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt eddig nem is tudtam! Köszönöm szépen, nekem is sokat segítettetek :D
2014. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!