Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nincsenek a mai 14-16...

Miért nincsenek a mai 14-16 évesek között lovas fiúk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a (számomra) idősebb korosztályban elég sok férfi lovagol.

Viszont a saját korosztályomban pl egy ilyen fiút sem tudnék mondani.

Akiket lovasokat ismerek, a nagy részük elég sznob lánx, illetve nagyon elfoglaltak. Sokszor jó lenne olyan emberekkel beszélgetni akiknek hasonló az érdeklődési körük. Erről jutott eszembe, hogy a fiúk talán kevésbé nagyképűek, de lovas fiúkat nemigen látni... Szóval így jutottam el a kérdésig. Nem igazán értem, hogy miért nincsenek(vagy csak nagyon kevesen vannak) lovas fiúk.


2014. máj. 31. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
azért nincsenek mert nem akarnak a nagyképű sznob lányokkal vegyülni.
2014. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hááát nem feltétlenül kell...:) Csak kellemetlen mikor lenéznek és egyebek..
2014. máj. 31. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen más érdekli őket. Nálunk is a fiataloknál elvétve találni fiút, de idősebb 30-50-es korosztályban több a lovas. Pl egyik ismim is 23 éves fejjel kezd most lovagolni.
2014. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztereotípia. Fiú kocsizzon lány lovazzon, ezért van tele minden sznob p.csákkal, miköznem azok a fiúk, akiket amúgy szeretnék a lovaglást el se viszik még ló közelébe se, max véletlenül fedezik fel páran.
2014. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül értem, miért zárja ki a kettő egymást...

De köszönöm a válaszokat. :)

2014. máj. 31. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen :) ahova én járok több ilyen korú fiú lovas van az egyik versenyez is 14 éves körül van de véleményem szerint ugyanúgy nagyképű lenéző mint néhány lány lovas.
2014. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
pedigg van :))
2014. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak erre nincsenek :/
2014. jún. 1. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a korosztály fiúban csak akkor kezd el lovagolni ha esetleg háznál van saját ló. Én ismerek több ilyen lovas és a 90% nem lovardában tanult meg lovagolni!! Sőt azt veszem észre mifelénk már a lányok sem a lovaglásért járnak lovardába ;)
2014. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerült már a kérdés, bár ahova én járok lovagolni csomó korombeli fiú is jár, és nem sznobok vagy beképzeltek. Az osztálytársaim sem lenézik a lovas lányokat, sem pedig beképzeltnek tartják őket, inkább hogy a szavaikkal éljek: ,,sexi ha egy lány jól tud lovagolni" :) tehát szerintem vannak páran, csak nem jelentkeznek :) am lehet hogy ez hulyeseg, de fugghet attol is, hogy merre laksz,ill hova jarsz, pl.: en Budapesten lakok de videkre jarok lovagolni, ott tobb a lovas fiu mint a fovarosban, de itt jobban megbecsulik a lovasokat mint kint.
2014. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!