Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény? Első ló lenne

Vélemény? Első ló lenne

Figyelt kérdés
[link] első ló lenne, hobbira és bértartásban (istállózott)
2014. jún. 3. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy nem vennék ügetőt még sokadik lónak sem, de hát ízlések és pofonok... én az árát is sokallom. van egy kép, amin egész szépen áll, de tátva van a szája. a díjlovaglás D1 7. helyezés és a "többször volt már terepen" egy 8 éves lótól nem az a jellemzés, ami engem meggyőzne. azokon a képeken amin ülnek rajta szintén nem meggyőző. én még keresgélnék. de ha te szimpatizálsz az ügetőkkel, akkor hajrá!
2014. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Ezt a lovat láttam a facebookon. Kialakult egy kisebb diskurzus, majdnem hozzá is szóltam, mert a "díjlovas" versenyen indított, helyezett lóról írta a gazdája, hogy vágtázni, azt nem tud. Méretproblémára hivakoznak, de az meg nincs.


Nem tudom, milyen szinten lovagolsz, de egy ügetőt átlovagolni (mert ezt át kell lovagolni) nem kis munka és feltételez némi elméleti és gyakorlati idomításbeli tudást.


Emellett ennél olcsóbb ügetőket is kapni, telivért meg főleg, az legalább megy három jármódban és 300 alatt is meg lehet úszni.

2014. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én megvenném hobbira tökéletes, és jó tapasztalatom van az ügetőkkel hobbihasználatra. Háziversenyekre, terepre, könnyű edzésekre tökéletes. Szerintem próbáld ki, akkor fogod érezni, hogy passzol-e hozzád. Ha igen, akkor nézesd meg egy szakemberrel meg orvossal. Ha egy picit magasabb lenne, én biztosan megvenném. :)
2014. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én ismerem May Dayt,régen én lovagoltam,bár nem vagyok kezdő,de nyugodtan kijelenthetem,hogy May D

2014. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
az előzö válaszoló vagyok,bocsi véletlen küldtem el :/ .Tehát,May Day egy tökéletes paci kezdőknek,megtanított pár lovast lovagolni,a lépéstől vágtáig,amibe egyébkt,mikor én 2éve lovagoltam,nagyon jól ment,én ugrottam is vele 100cmig.De azóta nem tudom,mi lehet vele,csak facebookon tartom a kapcsolatot a gazdijával,egyébként neki voltak vele giondjai,de mikor elvitte tőlem meg volt vele teljesen elégedve.Szegényemnek nagyon rossz csikó kora volt,ezért csak akkor vállald,ha van rá mindennap,vagy maximum 2 naponta időd.Ez az egy a "rossz" benne.De amúgy nagyon ajánlom hobbira,esetleg 80-90 cms ugrásra,és díjlovaglásra.Terepen mostani gazdija volt vele párszor,én heti 3szor és minden alkalommal tökéletes volt.Én azt mondom kipróbálni megéri,és nem kérnek érte sokat,mivel nekik sokkal többe volt a vétel.Egyébként én beleszerettem,de nincsen helyünk már,meg ő lenne a 21.paci már..De ha tehetném megvenném terep lónak,mert egy szeretet éhes pacó,akitényleg egészséges,épn mint állatorvos mondom,és mielőtt azt gondolnád,hogy a gazdija batátja vagyok,leírom,hogy 3szor találkoztam vele,mikor hohzták hozzám,mikor meglátogatta és mikor elvitte.Remélem segíthettem :)
2014. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a ló nagyon szép! nekem nagyon tetszik és szeintem attól hogy 8 éves nincs semmi baja hisz ahova járok lovagolni ott van egy 8 éves angol telivér és nagyon jól bírja! De szerintem a telivérek jobbak egy kicsit de a te döntésed nem akarok beleszólni!
2014. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!