Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan fejleszthetném ennyi...

Hogyan fejleszthetném ennyi idő alatt, és ilyen körülmények között a legjobban a kapcsolatot Vele?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek egy lovastúrára, ahol egy olyan lóval megyek akihez nagyon kötődöm, és úgy érzem valamennyire már ő is hozzám. Pénteken indulunk, kb 25 kilométer környékén van a túra, odaérünk, ott éjszakázunk, másnap ott leszünk, nem tudom még lesz-e valami különösebb program és vasárnap megyünk vissza. Tudom ez elég kevés idő, de ezt is szeretném maximálisan kihasználni. Mit tegyek, hogy közelebb érezzen magához? Hogy figyeljen rám jobban? Hogyan mélyíthetném a kapcsolatom vele?
2014. jún. 4. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy egy nem rég herélt 7 éves Shagya Arabról van szó.:)
2014. jún. 4. 17:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele amennyit tudsz,gondozd minél többet:) Nem biztos,hogy ennyi idő elegendő kapcsolatot mélyíteni,de próba szerencse:) Jó túrázást!
2014. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x) ***** válasza:
Ez nem olyasmi, amit pár nap alatt ki lehet alakítani. Egy ló tiszteletének elnyeréséhez sok idő kell. Sok kis csatát kell nyerni, hogy elfogadjon.
2014. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak ezt a kevés időt is szeretném a lehető legjobban kihasználni, mivel nem sokat vagyok vele.
2014. jún. 5. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Lovagold jól, hogy kellemes legyen neki a veled való munka, időnként dicsérd meg, lovaglás végén adj neki egy kis jutalmat, ha teheted, te magad gondozd a túra alatt. A lónak nem hókuszpókusz kell, munkában ismeri meg és szereti meg a gondozóját, lovasát.

Pihenőidőben hagyd békén, sokkal hálásabb lesz a nyugodt pihenésért (esetleg ha amúgy istállóban állna, vidd ki kézen legelni egy kicsit) mint ha agyonnyúzod mindenféle "kapcsolatépítő" baromsággal, aminek semmi értelme.

2014. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!