Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondanátok jó oktatású, és...

Mondanátok jó oktatású, és viszonylag olcsó lovardákat Győrben, és Győr körül?

Figyelt kérdés

Viktória Lovasklub-on kívül. Onnan eljöttem, rossz tapasztalatom van... Konkrétan elfelejtettek hogy jövök. Simán kiküldtek volna terepre úgy, hogy fogalmuk se volt hogy hogyan lovagolok..

Ha van róla tapasztalatotok akkor a társaságról is írhattok:D



2014. jún. 6. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Győr környékén van egy nagyon jó hírű lovarda, versenyzőik is vannak, az oktatás magas fokon zajlik, de ennek megfelelően azért szigor is van és ha jól tudom nem is olcsó: Szőlőhegyi Lovastanya


[link]

2014. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
közben megnéztem az árakat, teljesen normál árban van, sőt, azt kell mondjam Pest megyei viszonylatban még olcsó is!
2014. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Colonia Lovasklub, Nitsmann Jenővel (Némethy tanítvány) (facebookon fent vannak)
2014. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Győrújbaráton a Krisztina lovasudvar.
2014. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baldauf Team. Ők Győrben vannak, én nagyon szeretek ide járni, és az oktatással meg vagyok elégedve. Ha érdekel írj privátba.
2014. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!